Kontakt

Pismo antropologiczne „Barbarzyńca”

Sekretarz redakcji Agnieszka Marczak
e-mail: redakcja@barbarzynca.org

Stowarzyszenie Antropologiczne „Archipelagi Kultury" korzysta z tego samego adresu pocztowego w Krakowie.

Numery archiwalne

Osoby i instytucje zainteresowane zakupem numerów archiwalnych prosimy o składanie zamówień drogą mailową: redakcja@barbarzynca.org tytułując zapytanie: „ARCHIWUM”.

Koszt realizacji obejmuje cenę poszczególnych numerów oraz koszty przesyłki przy uwzględnieniu bieżącego cennika Poczty Polskiej.

Współpraca i reklama

Osoby i instytucje zainteresowane zakupem reklamy, patronatem medialnym lub inną formą współpracy prosimy o kontakt z redakcją.

Wesprzyj „Barbarzyńcę”

Ze względu na brak odpowiedniego wsparcia finansowego „Barbarzyńca” ukazuje się obecnie tylko w formie pliku PDF, dostępnego za darmo na naszej stronie. Tak, jak dotąd, redakcja pracuje w trybie non-profit. Jednak dla utrzymania odpowiedniego poziomu publikacji pewne zadania zlecamy odpłatnie profesjonalistom. Od tego, czy na koncie znajdzie się wystarczająca ilość złotówek, zależy czy i w jakim czasie ukaże się kolejny numer „Barbarzyńcy”.
Jeśli chcesz być jednym z dobroczyńców pisma, wpłać dowolną sumę na podane niżej konto lub zamów u nas reklamę (skontaktuj się w tym celu z redakcją). W ten sposób pomagasz polskiej nauce – młodzi badacze mają forum, na którym mogą zdobyć publikacje niezbędne do dalszego rozwoju.

Dane do przelewu:

Stowarzyszenie Antropologiczne „Archipelagi Kultury”
ul. Armii Krajowej 8/10
32-065 Krzeszowice
Pekao SA, 93 1240 4650 1111 0010 4543 0832

Dziękujemy!